Václavice - Soběhrdy 1:3

Sestava : Málek, Hruška, Pýcha T., Kříž, Pýcha P., Veselský, Párys, Jíša, Mikš, Krejčí, Kadlec

střídali: Drazdík, Chobotský, Stibůrek, Burša

Po prohře v minulém kole jsme si chtěli napravit reputaci. Předem bylo jasné, že hráči ze Soběhrd nebudou žádní „nazdáci“. Do utkání jsme vstoupili s odhodláním a hned od začátku jsme si vytvářeli mírný tlak. První vážnější šanci měli hosté, ale Mális stál na správném místě. Druhou chybu obrany už hosté potrestali, když naše obrana nezachytila rychle rozehraný aut a Mális neměl v bráně šanci 0:1. V 35. minutě prodloužil Míra Jíša balón do brány, ale hostující obránce nůžkami odvrátil z brankové čáry. Do konce poločasu jsme měli jeden rychlý brejk, ale Veslo nezvládl finální přihrávku. Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnami Drazďa za Michala Krejčího a Jirka Chobotský za Vesla.V 55.  podařilo srovnat, když  Párek ideálně uvolnil Kidliho a ten přehodil gólmana 1:1. Zdálo se, že se dostaneme do tlaku a změníme vývoj utkání, ale opak byl pravdou. Hosté měli více ze hry a když Hrůša přehodil Málise 70 . minutě bylo k bodům zase dál 1:2. V 75 minutě se uvolnil Dan (střídal Párka), ale o půl metru minul šibenici Soběhrdské branky. Na posledních deset minut přišel na hřiště místo Kidliho Stíba. Ten výborně podržel na půlce před třemi protihráči bálón, ideálně uvolnil Drazďu, který levačku nádherně vystřelil, ale pouze do gólmana. Zdálo se, že už je výsledek konečný, ale hosté v nastavení ještě přidali branku, když Málise prostřelil z malého vápna hostující hráč po chybě našich bránících hráčů u rohového praporku 1:3.  Hosté byli celý zápas individuelně lepší, kombinovali a zaslouženě vyhráli. My bohužel cenné body nezískali a musíme doufat v body v Týnci, kde se představíme v neděli od 17.00 hodin.