Václavice - Křečovice 3:1

Sestava : Novák - Hruška, Pýcha P., Pýcha T., Mikš - Chobotský, Jíša M., Kadlec, Párys - Burša, Havelka

V sobotním odpoledni jsme chtěli napravit reputaci po posledním prohraném domácím utkání a zvítězit nad týmem Křečovic. Zdenda Novák potvrdil roli brankářské jedničky a nepustil do brány Málise. Nakonec to byla dobrá volba :-). Utkání jsme začali velice aktivně a bojovně a přineslo to ovoce v podobě nádherné spolupráce Dana a Havlíska. Havlísek nekompromisně podle golmana 1:0. Další gól opět přinesla bojovnost, když po odebraném balónu Havlísek přiťukl Kidlimu a ten zvýšil na 2:0. Hosté, ač fotbalovější, byli náskokem zaskočeni. Jejich aktivita skončila max. na tyči. Bohužel ve 35.minutě vystřelil hostující hráč z 20 ti metrů a tečovaná střela poslala Zdendu na druhou stranu 2:1. Domácí naštěstí neztratili v obraně koncentraci a z jednoho odvráceného útoku vsitil Kidli třetí branku 3:1. Hned vzápětí se pískal poločas. Do druhé půle jsme vstoupili beze změn. Bohužel pan rozhodčí považuje fotbal za bezkontaktní sport a za běžný faul poslal Kubu Mikše pod sprchu. Hrát v deseti od 50 té minuty není skutečně sranda :-). V 55. minutě vystřídal Dana Michal Krejčí a stal se tak jediným hrotovým útočníkem. Křečovice celý poločas tlačili, pálili, ale v bráně skvělý Zdenda vše pochytal. My jsme mohli nakonec vsítit několik gólů po slibných šancích Havlíska, Kidliho, Michala Krejčího i Dana než šel střídat. Druhý poločas nepřinesl žádné góly a tak se z vítězství a 3 bodů radují Václavice.