Václavice opět vítězně

Do Jablonné jsme se vydali bez dvou tradičních opor - Michael Krejčí a Marek Veselský byli pro pracovní povinnosti nuceni utkání vynechat. Naštěstí dorazili jiní hráči a mohli jsme během utkání střídat dva hráče.

sestava:

Novák, P. Pýcha, Kříž, T. Pýcha, Král,Stibůrek, M. Jíša, Havelka, Mikš, D. Šindelář, Kadlec, J. Vlach, Drazdík

Utkání jsme začali převahou a vytvořili si několik šancí. Pro Mirky Kadlece a Jíšu však bylo trefení branky z malého vápna nadlidským úkolem. Po půlhodině hry se pak Kadleček přeci jen dočkal, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži před soupeřovou brankou a zblízka patičkou konečně trefil zařízení. Poté převzali iniciativu domácí a také si vytvořili několik šancí, v té největší trefili tyčku. Krátce před poločasem se přeci jen dočkali vyrovnání, a to po sérii chyb naší nejisté defenzivy.

Do druhé půle jsme přeskupili zadní řady. Než jsme se zorientovali, zatlačil nás soupeř před naší branku. Po pár minutách jsme se však srovnali a udeřili. V první půli rozhodčí domácím upřel pokutový kop po faulu na Kadlečka, v totožné situaci v té druhé však již nezaváhal a Pepa Kříž nás s jistotou poslal do vedení. O chvíli později se Kadleček prosadil sám a vypadalo to na poklidné dohrání duelu. V dalších jasně gólových situacích jsme však soupeře nedokázali dorazit a ten tak cítil naději až do konce. Naštěstí pro nás však ani domácí nedotáhli žádnou akci do konce a utkání tak skončilo naším vítězstvím.

Jablonná : Václavice 1:3

Po pátém kole jsme se usadili na špici tabulky, o skóre před Ostředkem a rezervou Přestavlk. V příštím kole se utkáme v sobotu 1.10. od 16:30 s týmem Pecerad, které jsou prozatím se ziskem 6 bodů na 9. místě tabulky. Odkaz na kompletní výsledky a tabulku jsou v sekci Sezóna 2016/2017.