Favoritovi z Chotýšan vzdorovaly Václavice pouze poločas

Sezónu jsme zahájili tak, jak jsme zvyklí: poprvé jsme se sešli až na mistrovské utkání a bylo nás jak do mariáše... Nakonec jsme dali dohromady 11 chlapů a pokusili se odolat soupeři hrajícímu o dvě soutěže výše.

Prakticky celé utkání se neslo ve znamení herní převahy Chotýšan. V první půli však žádnou ze svých šancí ani jeden z týmů neproměnil a tak se šlo do kabin překvapivě za bezbrankového stavu.

Pokud jsme si mysleli, že bychom tento stav mohli udržet i ve druhé půli, tak nás soupeř vyvedl z omylu hned v první minutě. Hostující hráč se lehce obtočil kolem našich obránců a z hranice velkého vápna bodlem vyhnal pavouky z levé šibenice. Další branky na sebe nenechali dlouho čekat: hosté jich nasázeli pět, mezi tím se jednou trefil Míra Kadlec (ne, není to tisková chyba, opravdu dal Gól!) a utkání tak v poklidu dokráčelo do 85. minuty. V tu chvíli, za zcela rozhodnutého stavu, se Míra opět rozhodl udělat si pár kamarádů z řad soupeře a zcela nesmyslně zajel do hostujícího brankáře. Po následné strkanici se rozhodčí rozhodl raději ukončit utkání. Hosté se tak radovali z postupu a domácí z vyřazení (nemusí se tak scházet na utkání druhého kola).

V příštím utkání nás čeká tradiční soupeř z Netvořic, který spolu s námi v loňské sezóně "postoupil" do 4. pralesní ligy. Zápas začíná ve Václavicích v sobotu 27.8. v 17:00 hodin. Doufejme, že se sejdeme v hojnějším počtu a budeme Netvořicím důstojným soupeřem...

Václavice - Chotýšany 1:5 (0:0)

sestava: Novák - Král, Kříž, Mikš, V. Jíša - Hubínek (55. Hašek), Krejčí, Vlach, Veselský - Kadlec, Šindelář

výsledky 1. kola okresního poháru

 

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      návštěvnost

      Na této stránce se návštěvnost neměří
      přihlášení