Úročnice - Václavice 1:4

Úročnice B - Václavice 1:4 (0:2)

sestava: Novák, Král, T. Pýcha, Kříž, P. Pýcha, D. Šindelář, Jíša, Drazdík, Mikš, Krejčí, Veselský

střídali: Burša, Hubínek

Do utkání jsme vstoupili dobře a záhy jsme se ujali dvoubrankového vedení díky brankám Krejči. Až do poločasu jsme byli pány na hřišti my a jen špatná koncovka zabránila vyššímu rozdílu ve skóre. Domácí měli jen jednu šanci, kdy nás fantasticky podržel Zdenda Novák, který vyrazil tvrdou střelu z bezprostřední blízkosti.

Druhý poločas se domácí zlepšili po všech stránkách. My jsme nemohli podržet balón na našich kopačkách, v několika nadějných brejkových situací jsme se vůbec nedostali k zakončení, jen Dan Burša vystřelil dobře na zadní tyč, avšak branku těsně minul. 20 minut před koncem jsme inkasovali kontaktní branku a v mnohých z nás byla malá dušička. Několik ošemetných situací v našem pokutovém území jsme však bojovností i s trochou štěstí ustáli a dvěma brankami v samém závěru jsme potvrdili důležitou výhru. Pro třetí branku si po chybě brankáře doslova doklopýtal Veslo, poslední pak vsítil Míra Jíša, který kupodivu nepřestřelil prázdnou branku po nahrávce Vesla.

Před posledními dvěma koly tak držíme první příčku, o dva body před druhým Ostředkem. V příštím kole hostíme v posledním domácím utkání Křečovice, které dosud vybojovali pouhou jednu výhru. Utkání začíná v sobotu 12. 11. od 14:00 hodin.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení