Václavice - Bukovany 2:0

Václavice - Bukovany 2:0 (0:0)

branky: Krejčí, Kadlec

sestava: Novák, Král, Kříž, Mikš, P. Pýcha, Stibůrek, M. Jíša, Krejčí, D. Šindelář, Kadlec, Veselský, Hubínek, Hašek

V 8. kole jsme přivítali soupeře z nedalekých Bukovan, které se nacházejí až na 10. místě tabulky. Přesto překvapili dobrou hrou, kdy se snažili o kombinační hru a neuchylovali se jen k dlouhým nákopům. A protože i my jsme hráli dobře (narozdíl od předchozího domácího zápasu s Peceradama), viděli jsme na poměry pralesní ligy nadprůměrné utkání.

Větší kvalita však byla na naší straně, kdy jsme se v první půli dostali do několika velmi dobrých šancí, ale buď jsme zakončili nepřesně, nebo nás vychytal soupeřův brankář. V největší příležitosti nastřelil Krejča břevno opuštěné branky a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli šancí ubylo, naštěstí se však zlepšila efektivita. Střeleckou smůlu protrhl Michal Krejčí, na kterého navázal Míra Kadlec. Vítězstvím jsme udrželi 2. místo v tabulce se ztrátou dvou bodů na Ostředek.

Příští utkání sehrajeme netradičně v neděli dopoledne v Soběhrdech. V neoblíbený termín na neoblíbeném hřišti se střetneme s tamní rezervou, která je po 8. kole na devátém místě tabulky.

 

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení