Václavice demontovaly Heřmaničky

A to doslova, neboť Heřmaničky v loňské sezóně získaly v pralesní lize mistrů pouhých 6 bodů za tři plichty a jedinou výhru. Tu si připsaly hned v prvním kole proti druhému nejhoršímu týmu loňské sezóny ze Zaječic (7 bodů). Ve druhém kole pak prohrály v Netvořicích 5:0. Trochu respektu si vysloužily v minulém kole, kdy podlehly doma Ostředku pouze o branku (1:2). Spíše to ale ukazuje, že Ostředek se letos nebude ucházet o špičku tabulky a naše plichta v podledním zápase v Ostředku tak bude ztrátou.

K utkání jsme se dostavili v dostatečném počtu, což je u nás první výhra. Na střídání byli připraveni hned tři borci a vzhledem k tomu, že naše pralesní champions league slouží pánům ze svazu jako pokusný králík a může se v ní (stejně jako v připravce a mladších žácích) střídat hokejovým způsobem, zahráli si všichni dostatečně. Některým starším borcům to i přišlo vhod a nemohli si možnost chvilku vystydnout na lavičce a znovu se pustit do boje vynachválit (především Míra Kadlec toho rád využil).

Václavice - Heřmaničky 8:1 (3:1)

sestava: Král, Kříž, Mikš, P. Pýcha - Veselský, M. Jíša, Krejčí, Vlach - Kadlec, Stibůrek

střídali: Hubínek, Šindelář, Havelka

 

V samotném utkání se nám povedlo dobře odstartovat, kdy již ve 3. minutě trefil zařízení právě Kadleček. Soupeřem to však neotřáslo, ostatně jsou na takový vývoj zvyklí, jak výše uvedeno. Krásnou střelou ze střední vzdálenosti také oni oteveli svůj střelecký účet. Zahanbit se však nenechal ani Krejča, který povedenou ranou o břevno vrátil vedení na naší stranu. Do pauzy se trefil ještě Havlis a do kabin se tak šlo za našeho vedení o 2 branky.

Na začátku druhého poločasu se soupeř nadechl ke zkorigování, plamínek naděje po střele z malého vápna však skvělým zákrokem sfoukl Zdenda. Definitivní rozhodnutí si pak hosté připravili sami: během dvou minut vyrobili nesmyslně dvě penalty, které proměnili Kadleček a Veslo. Od té doby se hrálo už jen na jednu branku a my z krásných kombinačních akcí přidali další 3 branky.

V příštím kole zajíždíme na hřiště do Jablonné, kde se v sobotu 24. 9. od 15:00 střetneme s tamním TJ Mírem Jablonná. Z minulosti víme, že v jejím kádru nastupuje několik fotbalových divočáků, tak snad slovo mír z jejich názvu bude panovat i po utkání...

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení