Václavice - Křečovice 5:0

Svátý Martin přijel letos na svém bílém oři včas, a tak jsme k poslednímu domácímu utkání nastoupili v zimní atmosféře. Peřina na hřišti naštěstí stihla roztát, terén tak byl ale hodně podmáčený, což příliš nesvědčilo kombinační hře (no, dá se říct, že naší kombinační hře příliš nesvědčí žádné hřiště...:-)).

Václavice - Křečovice  5:0 (1:0)

sestava: Novák, Mikš, T. Pýcha, Kříž, P. Pýcha, D. Šindelář, Jíša, Vlach, Stibůrek, Krejčí, Veselský

střídali: Hubínek, Burša

branky: Veselský 2x, Krejčí 2x, Burša

Utkání bylo z obou stran bojovné, ale férové. Hosté, ač dosud v sezóně urvali pouze jednu výhru, nebyli o moc horší, než naši hráči. Jejich nevýhodou však bylo několik těžkotonážních kousků v sestavě, kteří měli na měkém terénu problém s pohybem. Jediná branka první půle padla po standartní situaci, když Pepa Kříž na pokyn pomezního rychle rozehrál přímý kop, na který si za nesformovanou obranu naběhl Veslo a hlavou překonal hostujícího brankáře.

Druhý poločas začal tak, jak jsme potřebovali, když po dvou mínutách vsítil svou 99. branku ve václavickém dresu Dan Burša. Díky tomu jsme mohli zbytek utkání v poklidu kontrolovat a postupně jsme po hezkých kombinacích vsítili další tři branky.

Po 12. kole jsme tak stále na 1. místě tabulky. V příštím kole zajíždíme na půdu posledních Zaječic, kde zakončíme podzimní, prozatím veleúspěšnou část sezóny. Utkání začína v sobotu 19.11. v 13:30 hodin.