Václavice přijely z posledních Zaječic s prázdnou

S torzem sestavy, navrch bez brankáře, který přijel až v průběhu utkání, vyrazily Václavice na půdu dlouhodobě nejhoršího týmu benešovského okresu. Vzhledem k tomu, že Zdenda z pracovních důvodů nestihl úvod utkání, padla volba na Vojtu Hubínka. A volba to dobrá nebyla, když během úvodní půlhodinky inkasoval ze čtyř střel pět branek. Na první dvě jsme stihli ještě odpovědět, když byl v 5. minutě kuriózní stav 2:2, na další tři však už ne a Zdenda tak po půlhodině naskakoval do branky za nepříznivého stavu 5:2.

Když jsme na začátku druhé půle vstřelili třetí branku a o deset minut později další, vypadalo to s našemi šancemi celkem optimisticky. Vyrovnání jsme se však již nedočkali, když jsme nedokázali z několika vyložených šancí mič dotlačit za brankovou čáru. Utkání tak skončilo překvapivou výhrou domácích.

sestava: Hubínek, Hruška, Kříž, Mikš, V. Jíša, D. Šindelář, Stibůrek, Krejčí, Hašek, Veselský, Vlach

střídal: Novák