Václavický válec je k nezastavení

Václavice přejely přes kopec do Bukovan a nadělily jim 6 kousků. Již v 5.minutě jsme šli do vedení, když Kidli uklidil podle gólmana. Bohužel za minutu bylo srovnáno, když z vápna skákavá střela skončila v růžku Zdendovy brány. Za 10 minut jsme si vzali vedení zpět, když Sagy efektivně přhodil golmana 1:2. Soupeř byl asi nejslabší s kterým jsme letos hráli.Na 1:3 zvýšil Jirka, když prostřelil ze slušného úhlu domacího brankáře.  Gól do půle ještě přidal Kidli, potom co vodil ve vápně Veslo 4 obránce a odražený balón skončil u Kidliho. V druhé půli trvalo dlouho než jsme se prosadili, ale Kidli dokončil hatrick střelou z vápna k tyči 1:5. Střeleckou formu z minulého utkání potvrdil Stíba, když neopovrhl vybídnutím od Sagyho 1:6. Vzhledem k tomu, že Ostředek neunesl tlak našeho vítězství a remizoval v Soběhrdech, tak poslal Václavice do čela IV. anglické ligy.