Fotbalová sezóna 2017/18

Před novým ročníkem nás bohužel opustily dvě velké opory - Tomáš Pýcha odešel zkusit okresní přebor do Postupic, Petr Šindelář pak do Průhonic, které hrají I.B třídu. Minimálně v první části soutěže pak nebudeme moci využít ani několika zraněných hráčů - Jirka Chobotský, David Šindelář či Pavel Stibůrek. Ke konci podzimu pak trenérovi nebudou k dispozici Míra Kadlec, Jarda Drazdík či Míra Jíša...

Vhod proto přišlo doplnění kádru. Z Benešova k nám přestoupil Lukáš Balcar (15 let), který se zatím jeví velmi dobře - snad mu to vydrží. Z Drachkova, kde však již delší dobu nehrál, přichází Aleš Granzmann (26), který zatím odehrál jen část pohárového utkání. Na cestě je také David Kouřil (33) z Týnce.

Co se týče realizičního týmu, ten zůstává stejný jako na jaře. Po splnění mise v podobě postupu sedí na trenérském trůnu velmi pevně Míra Kadlec st., jeho pravou rukou je pak nejlepší střelec týmu Míra Kadlec ml.. Pod tímto rodinným klanem pak funguje spoustu včeliček dělnic, které se větším či menším přičiněním snaží, aby se jim vládlo dobře a měli na svou práci co nejvíce klidu (Fíla - podavač a mentor, maskot týmu..., Pepa Kříž - lajna, Jana a Ilonka - pitný režim, Václavové Krejčí a Chobotský - ostraha, pánové Kříž st., Stožický a Veselský st. - videorozbory + elektronická tužka, Roman Chaloupek - prodej pernamentek + vstupné, Jirka Chobotský st. - kronika + drží prapor(ek), Petr Šindelář - administrativa, Fanda Hašek - praporek + útok + obrana + ... a vůbec všechno, a další drobní pomocníci

Vzhledem k tomu, že se v celém týmu nenašel nikdo, kdo by byl schopen (tedy spíš ochoten) napsat po každém utkání pár řádků pro fanoušky, kteří neměli možnost utkání shlédnout osobně, nebudou prozatím žádné reportáže tak, jak jsme byli zvyklí.

Odkazy:

Aktuální výsledky: http://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/6264b298-8143-4ced-b9e9-ac02771ba7eb

Rozlosování: http://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/6264b298-8143-4ced-b9e9-ac02771ba7eb

 

9.9. 17:00  Pyšely - Václavice

16.9. 17:00 Václavice - Miličín

23.9. 16:30 Václavice - Úročnice

30.9. 16:00 Václavice - Bystřice

7. 10. 16:00 Týnec - Václavice

Mális

foto

 • Fotbalová sezóna 2017/18

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení