Důležité 3 body zůstaly ve Václavicích

Václavice – Bystřice 2:1 (1:1)

 Sestava:

Málek-
Pýcha P., Pýcha T., Kříž, Jíša V.
Novák, Jíša M., Párys,Veselský-
Kadlec, Krejčí

 Branky: Krejčí, Kadlec

Boj o místo v základní sestavě se k radosti všem opět nekonal, a na hřiště vyrukovala jedenáctka natěšených hráčů v čele s Málisem, který obhájil znovu post brankářské jedničky. Při úvodním hvizdu však bylo natěšených hráčů pouze deset, neboť nebohý Tomáš Pýchů si oblékl modré štulpny místo černých, rozhodčí barvoslepý bohužel nebyl a tak musel náš stoper mazat vyměňovat. Tím skončilo i naše natěšení, jelikož jsme okamžitě v 1.minutě, po několika individuálních chybách, inkasovali. Po tomto úvodním extempore, již v plném počtu, se hra vyrovnala. Náznaky šancí se objevovaly na obou stranách, kdy několik slibnějších pro hosty musel likvidovat Mális, ale jinak byla hra nelíbivá s řadami nepřesností. Přesto jsme se v 30. minutě dočkali vyrovnání, kdy se po závaru opřel do míče Krejčus a tečovaná střela skončila v síti. Krátce poté spálil největší šanci zápasu Kidli, kdy se po špatné rozehrávce hostí, doslal k míči a místo osamoceného postupu na brankáře zvolil lob z velké vzdálenosti, který se neujal. Poločas tedy 1:1.

V druhé půli zápasu jsme byli aktivnějším týmem, ne že bychom soupeře vyloženě přehrávali, ale snaha zvrátit výhru na naší stranu zde byla patrná. Do největších příležitostí se dostával Kidli, kdy zejména dvě hlavičky ze standardních kopů volaly po gólu. Vše rozhodla branka ze 70min. Po pasu za obranu se dostal k míči opět Kidli, dovedl si balon téměř až postranní čáře a zakrouceným centrem k údivu všech nasměroval míč ke vzdálenější tyči za záda bezmocného brankáře. V závěrečné pasáži jsme se strachovali o výhru tak, že jsme vraceli míče až na jisté nohy brankáře Málise, který je s jistotou odkopával na nohy soupeřů, ti však těmto nabídkám odolávali a tak jsme mohli slavit důležité 3body.

V neděli 5.dubna od 16:30 jedem potvrdit body do Lešan.

Párek

diskuse

hodnocení čtenáře

Bez ohledu na objektivní průběh zápasu ten článek je skvělý :D Jen tak dál!!

Tom

3.4.2015 12:34

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení