Křečovice : Václavice 1:1

S klidným svědomím záchrany jsme zajížděli do „ Vesničky mé střediskové“, do Křečovic. Křečovice jsou prvním jistým sestupujícím týmem III.A třídy ročníku 2014/2015.

Sestava : 

Pýcha T.
Hruška, Drazdík, Mikš, Burša
Chobotský, Jíša M., Kumpošt, Párys -
Krejčí, Veselský


Střídali:Baťcha, Jíša V., Hašek


Zápas nevalné kvality začali lépe domácí, když v 15.minutě po nedůrazu při rohu nechal Míra Jíša úplně volného hráče, který otevřel hlavou skóre 1:0. První vážnější šance Václavic přišla z kopačky Vesla, který nádhernou střelou orazítkoval břevno. Vyrovnání přišlo ve 30.minutě po chybě domácího gólmana, když dobře postavený Michal Krejčí uklidil do prázdné brány 1:1.a uzavřel tím poločasové skóre. Zajímavou šanci měl po pěkné kombinaci Kuba Mikš, ale byla z toho pouze žlutá karta a střídající soupeřův brankář.  Ve druhém poločase se na hřišti hrála tvrdší hra po  které šel zaslouženě do sprch Míra Jíša, který nezvládl emoce. Nejlepší hráč Václavic, Mára Veslo, mohl rozhoudnout utkání, ale gólman ho po sóle vychytal a tak Václavice mají jeden plusový bod v tabulce pravdy. Příští týden zavítají do Václavic Votice „B“ a fanoušek bude požadovat body. Nutno podotknout, že všichni střídající hráči zaslouží pochvalu v bojovnosti a to zejména Fanda Hašek. Jezdit po zadku v jeho letech je motivace pro ty nejmladší.

Míra Kadlec

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení