Nečekaná výhra přiblížila Václavice k záchraně

Silně kombinovaná sestava a soupeř ze 3. místa tabulky, to byla kombinace, při které jsme s bodovým ziskem z tohoto utkání příliš počítat nemohli. Jak se však ukázalo, Olbramovice měly úplně stejný problém a zápas tak příliš krásy nenabídl.

V prvním poločase jsme si vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, a přestože jsme hráli do kopce, byli jsme povětšinou lepším mužstvem. Z velkých šancí jsme využili pouze jednu, ale stála za to. Po rohovém kopu Vesla míč propadl až k Jirkovi Chobotskému, který jej levou nohou napálil z voleje přímo pod víko.

Začátek druhého poločasu jsme vůbec nezachytili. Olbramovice na nás vlétli jako polití živou vodou a zatlačili nás před naši branku. V tu chvíli nás několika efektními i efektivními zákroky podržel Zdenda. Jednu z řady příležitostí však hosté přeci jen využili. A byla to situace podobná té z první půle. Přetažený míč propadl na volného hostujícího hráče a ten nedal prudkou střelou pod břevno Zdendovi šanci. Od té chvíle tlak hostů polevil a hrála se vyrovnaná kopaná bez větších šancí. Výhru nám 10 minut před koncem vystřelil opět ve velké pohodě hrající Veslo, když se uprostřed velkého čtverce probojoval k odraženému míči a nekompromisně ho uklidil k tyči. Zajistil nám tak vítězství 2:1 a tři důležité body, které by nám měly dát záchranářskou definitivu.

V příštím kole zajíždíme do střediskové vesničky, do Křečovic. Utkání bylo po vzájemné dohodě klubů přesunuto na neděli 31. 5., výkop je naplánován na 15:00.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení