Spravedlivá dělba bodů

Sestava: Málek-Hruška, Drazdík, Kříž, Pýcha P.-Párys M., Jíša, Párys J., Mikš-Krejčí, Kadlec

Střídali: Havelka, Veselský

Branky: Kadlec

Podobně jako v předchozích zápasech v letošní sezóně, nám nějakou delší dobu trvá, než se rozkoukáme a uvědomíme si, že jsme již na hřišti a že zápas za nás nikdo nevyhraje. Po tomto zjištění většinou prohráváme o jednu, dvě i více branek. I v tomto střetnutí se do nás soupeř od začátku zakousl a celý první poločas nás přehrával. Ovšem tentokrát naštěstí pro nás bez gólového zakončení. Největší šanci zlikvidoval Mális, kdy pohotově vyrazil střelu soupeře a následná dorážka orazítkovala pouze tyč. My jsme si za celý poločas, žádné kloudné zakončení nevypracovali.

Obraz hry v druhém poločase byl již o poznání lepší. Karta se obrátila a soupeře jsme většinu času tlačili my. Jenže žádnou z našich šancí jsme také nedokázali proměnit a tak první kdo otevřel skóre byli v 75.min Nespeky, kdy potrestali naši ztrátu míče na jejich polovině a rychlým protiútokem dokázali zaskočit naši obranu. Naštěstí jsme na tento nepříznivý stav dokázali rychle zareagovat. Hosté se mohli z vedení těšit ani ne pět minut, když centr od Vesla dokázal zužitkovat střelec Míra K. a zařídil vyrovnání. Když si pak Havlísek v samotném závěru, osamocen před hostujícím brankářem, místo zakončení raději sednul na zadek, rozešli jsme se smírně 1:1.

V sobotu 11.10. od 16:00 zavítáváme na hřistě Soběhrd.