Václavice - Soběhrdy

Václavice – Soběhrdy A 0:4 (0:1)

Sestava:

Novák
Pýcha P., Mikš, Drazdík, Hruška
Chobotský, Jíša M., Párys, Veselský-
Kadlec, Krejčí

Střídali: Kumpošt, Jíša V., Burša, Baťka

Soběhrdy patří již několik sezon k nejlepším týmům soutěže. Letos s největší pravděpodobností skupinu 3.A třídy vyhrají a zavítají tak do okresního přeboru. My jsme s tímto soupeřem nebodovali již hezkých pár zápasů a nic na tom nezměnilo ani toto utkání. Hráči soupeře jsou většinou velice dobře fyzicky vybavení a silní v osobních soubojích. Většinu zápasu kontrolovali hru a my se prosazovali jen sporadicky. Největší příležitost měl v prvním poločase Kidli, který hlavičkou zakončoval těsně vedle branky, po  centru od Drazdi. To už jsme však prohrávali 0:1 po pěkné kombinaci soupeře. Jestliže jsme v  první půli ještě obstojně drželi se soupeřem krok, druhá část byla již zcela v jejich režii. Hned v úvodu přidali krátce po sobě dvě branky a bylo víceméně po zápase. V závěru jsme inkasovali ještě jednou a odešli tak poraženi 0:4. V příštích zápasech musíme konečně zabrat a přidat nějaké body, neboť se již nebezpečně začínáme propadat tabulkou. 

Příležitost k tomu máme 17.5. 15 od 17:00 v Týnci nad Sázavou s B-týmem.

poměrně objektivně zhodnotili utkání i hosté: http://fksobehrdy.webnode.cz/news/acko-vede-jiz-o-7-bodu-becko-nestacilo-ani-na-posledni-drachkov/

Párek

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení