Václavický lazaret v Týnci na body nedosáhl

Nemocný Drazdík, zranění Kadlec, Hruška, P. i T. Pýchovi, pracující Burša, Párys či V. Jíša. To vše dávalo dopředu tušit, že největší boj svedeme již před zápasem sháněním dostatečného počtu fotbalistů. To se povedlo jen z části a do utkání museli nastoupit zranění Hruška a Kadlec, kdy především druhý jmenovaný mohl doslova jen chodit... Do branky se po delší pauze objevil Mális, aby mohl Zdenda vypomoci v poli.

Sestava:

Novák
Hruška, Mikš, Jíša M., Novák
Veselský, Kumpošt, Krejčí, Chobotský-
Kadlec, Baťcha

Střídali:Párys, Hašek

Snaha vydržet s nulou na kontě opravdu neměla dlouhého trvání. Asi po třech minutách zahrávali domácí přímý kop od autové čáry. Hezký centr Matese Haška z Václavic, t.č. v týneckém dresu, našel neomylně hlavu Míši Krejči přesně tak, jak to často ve volných chvílích zkoušejí na václavickém hřišti. Míša dle svého zvyku míč krásně uklidil na vzdálenější tyč a vlastním gólem tak poslela Týnec do vedení. Celou první půli jsme se snažili poctivě bránit a občas zkusit zahrozit z brejku. To se několikrát povedlo, ale Krejča své slibné šance nevyužil, kdy dvakrát vystřelil dostatečně přesně, žel přímo do náruče připraveného brankáře.. Domácí hráli dobře po naší šestnáctku, naštěstí pro nás ale byli jaloví v zakončení, kdy téměř každá střela šla mimo zařízení.

Na druhou půlku dorazil Honza Párys a vysvobodil tak Kadlečka, který už nemohl ani chodit. Naše hra do předu se však příliš nezlepšila, lehce jsme ztráceli míče a soupeře tak sami drželi na koni. Když se pak zranil ještě Krejča, nezbylo, než aby Fanda Hašek zahodil praporek a po dlouhé době se šel proběhnout na hřiště. Domácí stupňovali svůj tlak a do konce utkání vstřelili ještě tři branky, když vyšachovali kompletně naši obranu. Navíc dvakrát trefili břevno, několikrát zakončili nepřesně a několikrát nás kupodivu podržel i Mális. Nám se podařilo vstřelit alespoň čestnou branku, když se do odraženého míče nádherně z první opřel náš nejlepší hráč utkání Veslo a přízemní střelou přesně k tyči propálil vše, co mu stálo v cestě.

V příštím kole hostíme v sobotu 23. 5. 2015 od 17.00 třetí tým tabulky Olbramovice.

Mális

diskuse

Počítáš dobře :)

ph

21.5.2015 13:03

A výsledek??

počítám dobře? 4:1.

Tom

19.5.2015 06:01

diskuse ukončena

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

návštěvnost

Na této stránce se návštěvnost neměří
přihlášení