Vedoucí Krhanice byly nad síly Václavic

Po několika letech se nám podařilo nastoupit ve stejné sestavě, jako v minulém kole. Mohla by to být dobrá zpráva, kdyby nám však opakovaně nechybělo několik hráčů. Párek, Drozd, Pepa, Havlis, Daník, ti všichni by jistě byli přínosem. Snad se jich ještě letos v nějakém tom utkání dočkáme...

Sestava:

Novák -
Mikš, T. Pýcha, V. Jíša, P. Pýcha -
Veselský, M. Jíša, Kumpošt, Chobotský -
Krejčí, Kadlec

střídali: Hruška, Baťcha

Utkání jsme nezačali špatně a několikrát jsme se dokonce dostali do zakončení. To však bylo vesměs nepřesné. Nejnadějněji vypadala hlavička Míry Kadlece, který však hlavičkoval v dobré pozici nad. Soupeř se příliš nedostával na dostřel naší branky, o to byl však produktivnější. V 10. minutě jim vyšla krásná kombinační akce po levé straně, která skončila střelou do prázdné branky - 0:1. Neuteklo ani pět minut a skóre se opět měnilo. Venca Jíša zbytečně oběma nohama zajel do protihráče, a protože při tom vůbec nezasáhl balon a vše se odehrávalo v našem pokutovém území, nařídil rozhodčí správně pokutový kop, který hosté s přehledem proměnili - 0:2. Hosté byli po celé utkání nervózní, neustále pokřikovali na rozhodčího, na protihráče a nejvíce na své spoluhráče, toto však byla voda na jejich mlýn. Těžko si představit, jak si asi nadávají když prohrávají... Poločas se dohrával bez větších šancí na obou stranách, kdy však hosté po většinu času kontrolovali hru.

Druhý poločas nesliboval příliš nadějí na korekci výsledku, přesto jsme se ho asi po deseti minutách dočkali. Míra Kadlec zatáhl balon po levé lajně, odcentroval do vápna a Míra Jíša vykřesal naději - 1:2. Hosté byli na prášky, o to více, že situaci předcházel sporný aut - neaut, který čárový rozhodčí pustil... Od této branky jsme se mohli odrazit, bohužel však o chvíli později neudržel Zdenda slabou, avšak nepříjemně skákající střelu a krhanický  útočník pohodlně doklepl do prázdné branky. Od té doby jsme byli dopředu opět celkem jaloví a hosté kontrolovali hru. Když jsme se snažili otevřít hru a vsítit kontaktní branku, hosté podnikali nebezpečné brejky, kdy po jednom z nich prostřelil hostující hráč Zdendu a definitivně tak rozhodl o osudu utkání.

V příštím kole zajíždíme na půdu třetího týmu tabulky Pyšel, kde se hraje v sobotu 18. 4. 2015 od 16:30.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení