Krhanice - Václavice

Ve značně kombinované sestavě jsme v dalším kole rozlučkové sezóny ve III. třídě zajížděli na půdu Krhanic. Sešlo se nás tak akorát, 11 a Fanda Hašek, který si však s sebou nevzal věci, protože mu to nikdo nepřipoměl... Do základní sestavy se tak letos poprvé propracoval Stíba, aniž by ho musel někdo přemlouvat

sestava: Novák - Hruška, Kříž, Mikš, P. Pýcha - Král, M. Jíša, Krejčí, Stibůrek - Kadlec, Veselský

Zápas začal ve svižném tempu a po chybách obou brankářů mohl být v 5. minutě stav 1:1. Soupeř však trefil pouze tyč, Mára Veselský pak byl před prázdnou brankou u míče o centimetry později, než domácí hráč. Hra pak byla zbytek poločasu zcela vyrovnaná, jen s jedním malým rozdílem - domácí hráči ze svých šancí vsítili 3 branky a my ani jednu.

Ve druhé půli tak ve vzduchu visel debakl. Naši borci však nic nevzdali a odměnou jim byl gól, který po pěkné kombinační akci více hráčů vsítil do prázdné branky M. Jíša (bylo to z malého vápna, proto Míra kupodivu nepřestřelil:-)). Z dalších náznaků šancí jsme se však již neprosadlili, naopak domácí na konci vsítili svou čtvrtou branku a uzavřeli tak konečný účet na stavu 4:1.

V příštím kole přivítáme na vlastním hřišti rezervu Teplýšovic a pokud se nás sejde alespoň jedenáct, mohli bychom se pokusit vytěžit nějaké body a udělat si kromě žízně i trochu radosti ze hry...

 

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      návštěvnost

      Na této stránce se návštěvnost neměří
      přihlášení