Pád do pralesní ligy je nevyhnutelný

Václavice - Olbramovice  0:4 (0-1)

V předposledním kole se naplno ukázala největěí slabina václavického áčka - opět jsme se nesešli v ideální sestavě, jako už mnohokrát v této sezoně. Dlouho to dokonce vypadalo, že snad ani nenastoupímě v plném počtu, když se však po vsi a po okolí sebralo co mělo nohy, nastoupili jsme proti již jistému vítězi soutěže v plném počtu, avšak v notně kombinované sestavě:

sestava: Novák - Král, Drazdík, Kříž, Mikš (Hašek) - Veselský, Jíša, Ključukov, Pepa Vlach (V. Hubínek) - Kadlec, D. Šindelář

Utkání jsme zahájili tradičně chybou a hosté se tak již ve 2. minutě uklidnili vedoucí brankou. Jiskra naděje svitla ke konci první půle, kdy jsme dostali šanci snížit z pokutového kopu, kapitán Kuba Mikš však orazítkoval pouze břevno. Ve druhém poločase nám postupně docházely síly, čehož soupeř využil a vsítil další 3 branky.

Kolo před koncem tak již máme jistotu posledního místa a tím pádem sestupu do pralesní ligy.

Oficiální stránky fotbalové soutěže pro tuto sezónu.

 

Mális

diskuse

škoda

nedá se nic dělat, snad nás ten léta hrozící prales nerozloží a skrz vítězství motivuje k slavnému návratu na scénu 3. třídy

Tom

15.6.2016 15:34

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení