Novák -
Král, Drazdík, Kříž, P. Pýcha -
Stibůrek, Mikš, Párys, Chobotský -
Krejčí, Veselský

Již v 10. minutě zůročil dobrou práci našeho dlouhodobě nejlepšího hráče Vesla Párek, který, jak jeho dobrým zvykem, nebyl skoupý na krok a odměnou mu byla vedoucí branka. V tu chvíli se čekal velký nápor domácích, který se však nedostavil. Ba naopak. V 19. minutě vypíchl Krejča míč domácím bekům a zcela osamocen postupoval na branku. Bohužel, neproměnil. O dvě minuty později se situace opakovala jako přes kopírák, v hlavní roli však byl tentokrát Veslo, výsledek však byl stejný. Neproměněné šance nás mohly mrzet, neboť od té doby byl soupeř lepší. Do půle však pouze nastřelil dvě břevna a i v několika dalších šancích nás podržel, jako již mnohokrát předtím, perfektními zákroky Zdenda.

Druhá půle probíhala jako ta první. Votice hrály po naše pokutové území a my jsme pálili šance. Opět Veslo šel sám na kasu, ale vysoko přestřelil. V 65. minutě našel Krejča krásným lobem v náběhu Párka, který Veslovi ukázal, jak se nájezd proměňuje - 0:2. Soupeř přidal na obrátkách, ale jeho největší šanci neproměnil Pepa Kříž - v obraném zákroku nasměroval míč do tyčky, od níž se míč odrazil před branku a následně byl odklizen do bezpečí. Klid do našich řad a kompletaci hattricku pak odmítl Párek, kdy z malého vápna sám před kasou nastřelil brankáře, odražený míč pak netrefil levou ideálně Stíba, který hraje v posledních utkáních dobrý fotbal a branku by si jistě zasloužil. Když pak 10 minut před koncem domácí snížili, byla v nás malá dušička. Druhou branku jsme však již neinkasovali a po několika smolných porážkách jsme uhráli vítězství.

Na udržení v soutěži ztrácíme pět kol před koncem stejný počet bodů. O to více nás může mrzet několik smolně a zbytečně ztracených dobře rozehraných utkání... V příštím kole přivítáme na domácím hřišti úhlavního soka z Úročnice, která v posledních sedmi kolech hned šestkrát bodovala. Jak je však známo, derby nemá favorita a my pro naplnění tohoto rčení uděláme maximum!

Oficiální stránky fotbalové soutěže pro tuto sezónu.