Týnec - Václavice 5:0

K poslednímu utkání jsme opět nastoupili v notně kombinované sestavě. Týnec k udržení v soutěži potřeboval vyhrát, k čemuž použil několik hráčů A-týmu, hrajícímu krajskou soutěž.

sestava: Novák - Pýcha P., Drazdík, Kříž, Hašek - D. Šindelář, V. Hubínek (60. Párys), Král, Krejčí, Veselský - Kadlec

Utkání odpovídalo sestavám, Týnec byl jasně lepší. Vyhrát mohl i vyšším rozdílem, václavičtí však zápas, s ohledem na své schopnosti a možnosti, odmakali a nebýt vlastní branky Drazdíka a zahozené penalty Kadlece, mohli jsme se se III. třídou rozloučit i lepším výsledkem.

Hodnocení celé sezóny není lehké, když jsme skončili na posledním místě a podruhé během krátké doby sestoupili do ligy pralesní. Kdo se pohybuje kolem našeho fotbalu ví, kde je hlavní příčina - někteří hráči na zápasy chodí jak do houslí. Kdo z jakých důvodů nemá cenu řešit, je to pro nás všechny jen zábava a nelze to nikomu ukládat jako povinnost. Jen mi připadá, že dříve se každý vůči kolektivu spoluhráčů choval zodpovědněji...

 

Zajímavou statistiku poskytl kronikář václavického fotbalu Jirka Chobotský starší, a to počet vstřelených branek v tomto ročníku jednotlivými hráči. Za jménem hráče následuje počet branek v sezóně, v závorce pak počet branek vsítěných ve václavickém dresu v celé kariéře:

Marek Veselský    9  (16)

Michael Krejčí       7  (35)

Jan Párys               5  (60)

Martin Král            2   (2)

Jirka Chobotský     2  (40)

Josef Kříž               2 (163)

Miroslav Kadlec     2 (108)

Miroslav Jíša          2   (59)

Martin Havelka      1   (50)

Tomáš Pýcha         1     (1)

Jakub Mikš              1   (15)

Jaroslav Drazdík      0   (81)

Zdeněk Novák         0   (14)

 

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      návštěvnost

      Na této stránce se návštěvnost neměří
      přihlášení