Pýcha P., Jíša, Chobotský, Mikš
Veselský, Krejčí

Střídali: Drazdík, Stibůrek, Vlach

Branky: Veselský 2x

Vypadá, že letos si budeme muset vypít hořký kalich až do dna. Přes bojovný výkon, kdy jsme soupeře v častých pasážích přehrávali, jsme přesto vyšli bodově naprázdno. První poločas rozhodl neproměněný pokutový kop, který Jirka Ch. poslal laxně přímo na rukavice brankáře hostí. V tu chvíli jakoby na nás hodili deku. Přestali jsme být důrazní, zejména v okolí vlastního brankoviště a soupeř každou příležitost trestal. Místo, abychom po penaltě vedli 1:0, jsme rázem prohrávali 0:3 a bylo takřka po zápase.

V druhém dějství zápasu se nám podařilo poměrně časně vstřelit kontaktní branku. Krejča ideální přihrávkou vybídl k úniku Vesla, který krásným lobem přehodil vyběhnuvšího brankáře. Jenže radost netrvala ani pět minut a soupeř opět uskočil na 1:4. Neúnavný Veslo, se pak ještě nejlépe zorientoval při závaru před brankou soupeře a korigoval na konečných 2:4.