Další smolná prohra Václavic

Václavice – Teplyšovice B 2:4 (0:3)

 Sestava:

Novák
Párys, Pýcha T., Kříž, Král
Pýcha P., Jíša, Chobotský, Mikš
Veselský, Krejčí

 Střídali: Drazdík, Stibůrek, Vlach

 Branky: Veselský 2x

 

Vypadá, že letos si budeme muset vypít hořký kalich až do dna. Přes bojovný výkon, kdy jsme soupeře v častých pasážích přehrávali, jsme přesto vyšli bodově naprázdno. První poločas rozhodl neproměněný pokutový kop, který Jirka Ch. poslal laxně přímo na rukavice brankáře hostí. V tu chvíli jakoby na nás hodili deku. Přestali jsme být důrazní, zejména v okolí vlastního brankoviště a soupeř každou příležitost trestal. Místo, abychom po penaltě vedli 1:0, jsme rázem prohrávali 0:3 a bylo takřka po zápase.

V druhém dějství zápasu se nám podařilo poměrně časně vstřelit kontaktní branku. Krejča ideální přihrávkou vybídl k úniku Vesla, který krásným lobem přehodil vyběhnuvšího brankáře. Jenže radost netrvala ani pět minut a soupeř opět uskočil na 1:4. Neúnavný Veslo, se pak ještě nejlépe zorientoval při závaru před brankou soupeře a korigoval na konečných 2:4.

Párek

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení