Václavice se rozešly s Pyšely smírně

Václavice - Pyšely  1:1 (0-1)

sestava: Novák - P. Pýcha, Mikš, T. Pýcha, Párys - Král, M. Jíša, Havelka, Chobotský - Krejčí, Veselský

střídali: Kříž, Drazdík, Hruška, Vlach, Kadlec

V plné síle se po dlouhé sešel václavický tým a na střídání tak bylo najednou hned 7 lidí. Fanda Hašek tak šel dobrovolně s praporkem asistovat rozhodčímu, nedoléčený V. Jíša jel rehabilitovat. Na lavičku usedli Drazdík, Hruška, po dlouhé zdravotní pauze Kříž, nová akvizice Pepa Vlach a překvapivě také Kadlec, který naposledy v Netvořicích vyhořel v koncovce a na hřiště tak pustil fotbalově lepší hráče (nebo ty, kteří si alespon myslí, že jsou lepší...).

Pokud se Václavice chtějí ještě poprat o udržení ve III. třídě, potřebovaly nutně zvítězit. Prvních dvacet minut tomu odpovídalo, když jsme byli jasně lepší a vypadalo to, že je jen otázkou času, kdy se ujmeme vedení. Opak však byl pravdou. Jako už mnohokrát v sezóně jsme jalového soupeře sami posadili na koně, když M. Jíša otálel s odkopem z vlastního vápna a míč mu odebral soupeř. Následoval Míry nedovolený zákrok a penalta, kterou hosté s přehledem proměnili. To nás na dlouhou dobu srazilo a až krátce před přestávkou jsme se začali opět nesměle objevovat před soupeřovou brankou, avšak bez výraznějšího efektu.

Do druhé půle jsme vyrazili se třemi změnami a na hru to mělo blahodárný vliv. Téměř celý zbytek utkání jsme byli jasně lepší a jen mizerná koncovka nás stála vítězství. Ve spalování šancí opět nejvíce vynikal M. Kadlec, který neproměnil samostatný únik, po rohovém kopu zcela osamocen 8 metrů před brankou hlavou přestřelil a svůj zmar dokonal dobrou technickou střelou z hranice velkého vápna, kdy orazítkoval levou tyč hostující branky. Pyšelským hráčům se nás nakonec zželelo a po jednom z mnoha závarů před brankou si vsítili vlastní gól. Utkání tak skončilo plichtou, která je však vzhledem k průběhu utkání a k postavení v tabulce zoufale málo.

V příštím kole zajíždíme na hřiště nedalekých Jírovic, které po mnoha letech v OP loni spadli o soutěž níž. V podzimním utkání jsme je nečekaně na domácím hřišti zdolali, přesto jim patří hezká pátá příčka a čeká nás tedy velice těžké utkání.

tabulka: Oficiální stránky fotbalové soutěže pro tuto sezónu.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      návštěvnost

      Na této stránce se návštěvnost neměří
      přihlášení