Kulečníková liga 2021

Letošního ročníku kulečníkové ligy se zúčastní 5 týmů. Každý z nich sehraje osm Duelů v základní části, následně první čtyři celky postoupí do semifinále, pro posledního soutěž končí.

Kulečníková liga 2021 – průběžná tabulka základní části

pořadí: název týmu zápasy V5 V4 V3 P2 P1 P0 SKÓRE BODY
1. Hájenka 4 1
3


32-20 14
2. Žabovřesky 4 1
1 2

29-23 12
3. Pášovka 4
1 1 1 1
26-26 10
4. Bystřice 4
1
2 1
25-27 9
5. Zbožnice 4
1

1 2 18-34 5

v každém duelu se hraje 13 zápasů a rozděluje se 5 bodů do tabulky – za pět vítězství 1 bod, za každé další 1 bod (max 5)

0-4 výher 0 bodů
V5 – výhra za 5 bodů




5 výher 1 bod
V4 – výhra za 4 body




6 výher 2 body
V3 – Výhra za 3 body




7 výher 3 body
P2 – prohra za 2 body




8 výher 4 body
P1 – prohra za 1 bod




9 a více 5 bodů
P0 – prohra za 0 bodů




 

Kulečníková liga 2021 - celkový přehled jednotlivci


















tým: kolo: soupeř: d/v Vláďa Šimoník Petr Tůma Vojta Vorlíček Dominik Kartňák Pepa Vorlíček Míra Kartňák celkem:

1. Bystřice v 3 5 6 3 - - 5 4 - - - - 7 6

2. volno - - - - - - - - - - - - - - -
Ž 3. Zbožnice d 6 1 5 1 5 1 4 3 - - - - 10 3
A 4. Pášovka v 4 4 4 5 4 5 - - - - - - 6 7
B 5. Hájenka d - - 0 6 4 2 4 3 4 3 - - 6 7
O 6. Bystřice d













V 7. volno - - - - - - - - - - - - - - -
Ř 8. Zbožnice v













E 9. Pášovka d













S 10. Hájenka v













K 11.















Y 12.
















13.
















14.
















celkem: 13 10 15 15 13 8 13 10 4 3 0 0 29 23


















tým: kolo: soupeř: d/v Honza Málek Honza Baťcha Martin Vilím Martin Havelka Michal Párys
celkem:

1. Zbožnice d 6 0 5 2 6 1 - - 5 1

11 2

2. Pášovka d 4 2 4 3 4 3 - - 2 4

7 6

3. volno - - - - - - - - - - - - - - -
H 4. Bystříce d 4 2 5 2 3 4 - - 2 4

7 6
Á 5. Žabovřesky v 5 2 3 4 2 4 4 2 - -

7 6
J 6. Zbožnice v













E 7. Pášovka v













N 8. volno - - - - - - - - - - - - - - -
K 9. Bystříce v













A 10. Žabovřesky d














11.
















12.
















13.
















14.
















celkem: 19 6 17 11 15 12 4 2 9 9 0 0 32 20


















tým: kolo: soupeř: d/v Aleš Brynda Olda Páša Pavel Havlíček Jirka Semin

celkem:

1. volno - - - - - - - - - - - - - - -

2. Hájenka v 5 4 4 5 3 5 - -



6 7

3. Bystřice v 6 3 - - 5 4 5 3



8 5
P 4. Žabovřesky d 5 4 5 3 4 5 - -



7 6
Á 5. Zbožnice d 4 5 3 6 3 5 - -



5 8
Š 6. volno - - - - - - - - - - - - - - -
O 7. Hájenka d













V 8. Bystřice d













K 9. Žabovřesky v













A 10. Zbožnice v














11.
















12.
















13.
















14.
















celkem: 20 16 12 14 15 19 5 3 0 0 0 0 26 26


















tým: kolo: soupeř: d/v Milan Červ Michal Černý Radek Jirous Miloš Vilímek Kuba Šticha
celkem:

1. Žabovřesky d 1 4 2 3 5 0 2 4 2 3

6 7

2. Zbožnice v 4 3 5 2 2 4 - - 5 1

8 5

3. Pášovka d 3 2 1 4 2 3 2 4 2 3

5 8
B 4. Hájenka v 2 4 2 3 2 3 2 3 4 1

6 7
Y 5. volno - - - - - - - - - - - - - - -
S 6. Žabovřesky














T 7. Zbožnice














Ř 8. Pášovka














I 9. Hájenka














C 10. volno - - - - - - - - - - - - - - -
E 11.
















12.
















13.
















14.
















celkem: 10 13 10 12 11 10 6 11 13 8 0 0 25 27


















tým: kolo: soupeř: d/v Emil Bilý Yvetta Bártlová Petr Lacina David Rýdl

celkem:

1. Hájenka v 2 7 1 8 1 7 - -



2 11

2. Bystřice d 3 6 4 5 3 5 - -



5 8

3. Žabovřesky v 2 7 3 6 1 7 - -



3 10
Z 4. volno - - - - - - - - - - - - - - -
B 5. Pášovka v 6 2 5 4 - - 5 4



8 5
O 6. Hájenka d













Ž 7. Bystřice v













N 8. Žabovřesky d













I 9. volno - - - - - - - - - - - - - - -
C 10. Pášovka d













E 11.
















12.
















13.
















14.
















celkem: 13 22 13 23 5 19 5 4 0 0 0 0 18 34

 

 

Rozpis utkání Kulečníková liga 2021
z á k l a d n í č á s t
1.kolo pátek 29.1. 20:00 Hájenka - Zbožnice 11-2
Bystřice - Žabovřesky 6-7
2.kolo pátek 5.2. 20:00 Zbožnice - Bystřice 5-8
Hájenka - Pášovka 7-6
3.kolo pátek 12.2. 20:00 Bystřice - Pášovka 5-8
Žabovřesky - Zbožnice 10-3
4.kolo pátek 19.2. 20:00 Pášovka - Žabovřesky 7-6
Hájenka - Bystřice 7-6
5.kolo pátek 7.5. 20:00 Žabovřesky - Hájenka 6-7
Pášovka - Zbožnice 8-5
6.kolo pátek 14.5. 20:00 Zbožnice - Hájenka
Žabovřesky - Bystřice
7.kolo pátek 21.5. 20:00 Bystřice - Zbožnice
Pášovka - Hájenka
8.kolo pátek 28.5. 20:00 Pášovka - Bystřice
Zbožnice - Žabovřesky
9.kolo pátek 4.6. 20:00 Žabovřesky - Pášovka
Bystřice - Hájenka
10.kolo pátek 11.6. 20:00 Hájenka - Žabovřesky
Zbožnice - Pášovka
p l a y o f f
semi sobota 26.6. 15:00 1. vs 4. tým zákl. části - velký stůl
semi sobota 26.6. 15:00 2. vs 3. tým zákl. části - malý stůl
o 3. místo sobota 26.6. 18:00 m a l ý   s t ů l
FINÁLE v e l k ý  s t ů l

 

vyhlášení sobota 17.7. - Hájenka

Mális

foto

  • Kulečníková liga 2021

diskuse

přidej komentář
komentáře
    *
      *
        • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
          *
          • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
            přihlášení